czwartek, 13 maja 2010

Diavolo Festiwal w SL

Serdecznie polecam Diavolo Festiwal organizowany w Second Life przez przyjaciół ze Smelly Cat.
Oto szczegóły:

Smelly Cat Blues Club zaprasza serdecznie na niezwykłą imprezę, która nie miała jeszcze swojego odpowiednika w polskim Second Life – Diavolo Festival. Począwszy od czwartku 13 maja przez cztery dni na specjalnie wybudowanej festiwalowej scenie będziecie mogli spotkać najciekwaszych muzyków, którzy występują w Second Life.

Inspiracją do organizacji festiwalu było spotkanie trójki niezwykłych artystów JoAnn, DanaLange i Quintona Diavolo. Niezwykły traf chciał, że całą trójkę łączy nie tylko muzyka, którą kochają, ale również wspólne w drugim życiu nazwisko. Ale festiwal Diavolo to nie tylko ta znakomita trójka – zaprosili oni do udziału w imprezie swoich przyjaciół, muzyków. Koncerty każdego z całą pewnością będą niezwykłymi muzycznymi przeżyciami.

Co czeka na nas podczas festiwalu w Smelly Cat? Od czwartku do niedzieli codziennie dwie godziny muzyki na żywo, imprezy z naszymi Djami, oraz festiwalowe gadgety i atrakcje. Szczegółów o imprezach festiwalowych szukajcie na plakatach umieszczanych w Second Life, na naszym oficjalnym klubowym blogu: http://smelly-cat-club.blogspot.com/
oraz na forum dyskusyjnym http://secondlife.pl

Smelly Cat Blues Club Team

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza