wtorek, 26 stycznia 2010

Spotkanie przy herbacie z cytryną w lutym

Grupa Twórcza Mechaniczna Cytryna zaprasza

4 lutego 2010r. o godz. 19.30 na kolejne „Spotkanie przy herbacie z cytryną”, które odbędzie się w Klubie „Mechanik” przy ul. Narbutta 87 w Warszawie. http://www.klubmechanik.pl/

Gościem wieczoru będzie Sergiusz Stańczuk – filozof, bard, poeta, kompozytor, gitarzysta, lutnik, a przede wszystkim Przyjaciel każdego człowieka. Zaglądając na jego stronę http://sergiuszstanczuk.isak.pl/ już można tego faceta polubić, a słuchając go na scenie – zaprzyjaźnić się wypada na dobre, i to z wzajemnością.

Sergiuszowi będzie towarzyszył Bartek Skowroński - gitarzysta i kompozytor, którego zapewne znacie również z projektów z Magdą Turowską. O Bartku więcej można dowiedzieć się na stronie http://www.bard.luzuj.com/

W programie „Spotkania…” nie zabraknie wspólnego śpiewania hymnu z Magdą Cytryną, a po recitalu Gościa, jak zwykle „Scena Inicjatyw Publiczności” otwarta będzie dla tych, którzy zechcą podzielić się swoim światem z innymi.

Gospodarzem tego wieczoru będzie Wojtek Gęsicki – Bard największy na świecie http://www.wojtekgesicki.pl/Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza