piątek, 1 maja 2009

KATARZYNA ZYGMONT w Mechanicznej Cytrynie


Przyszedł maj... pewnie już pachnie Saska Kępa :) a tym czasem na Mokotowie wielkimi krokami nadchodzi kolejne, fascynujące, jedyne w swoim rodzaju, optymistyczne, artystyczne
SPOTKANIE PRZY HERBACIE Z CYTRYNĄ
organizowane przez Grupę Twórczą Mechaniczna Cytryna działającą przy Stowarzyszeniu Cenytalny Klub Studentów Politechniki Warszawskiej STODOŁA.

20 maja (środa) w Klubie Mechanik o godz. 20.00 wystąpią członkowie i przyjaciele Mechanicznej Cytryny, a gwiazdą wieczoru będzie
Katarzyna Zygmont z Orkiestrą Moralnego Niepokoju.

Bilety w cenie 15 pln do nabycia przed koncertem.
Więcej szczegółów na: www.klubmechanik.pl

Katarzyna Zygmont – wokalistka i kompozytorka. Absolwentka Wydziału Piosenki PWSM II stopnia im. F. Chopina w Warszawie oraz Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie zaczęła się jej przygoda z kabaretem. Brała udział w tworzeniu i wystawieniu trzech kolejnych programów Kabaretu Moralnego Niepokoju, nagradzanych na Przeglądach Kabaretów PaKA w Krakowie oraz Lidzbarskich Biesiadach Humoru i Satyry. Z kabaretem koncertowała w całym kraju, występowała w licznych programach telewizyjnych i radiowych, brała udział w nagraniach studyjnych.
Niektóre dokonania: główna nagroda na Festiwalu Piosenki Różnej „Morda”w Warszawie (debiut); I miejsce i Nagroda Publiczności w konkursie „W okolice Stwórcy” w Poznaniu; dwukrotnie pierwsze miejsce na „Jarmarku Piosenki” w Warszawie; prywatne nagrody Jacka Kaczmarskiego, Grzegorza Turnaua i Radia RMF FM na XXX Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie; udział w finale XX Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza